Vážíme si spolupráce s pojišťovnami

V rámci České republiky spolupracujeme s několika pojišťovnami, abychom dokázali vyhovět veškerým vašim požadavkům. Specializujeme se na pojištění cizinců, ale stejně dobře pojistíme i váš majetek.

Slavia pojišťovna, a.s.

Ryze česká pojišťovna s historií sahající do roku 1868. Slavia pojišťovna, a.s. navazuje na tradici jedné z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí v Čechách z dob Rakousko-Uherské monarchie.

.... ústav náš po celou dobu své existence nepohybuje se na vyšlapaných stezkách jiných ústavů pojišťovacích, nýbrž hledíme ve všem přivésti potřeby ústavu v souhlas s potřebami časovými…"

(citát z výroční zprávy Slavia pojišťovny z roku 1880)

Slavia pojišťovna, a.s. poskytuje pojištění osob, majetku, cestovní pojištění, pojištění občanské zodpovědností a další druhy pojistných událostí.

Maxima, a.s.

Porevoluční pojišťovna Maxima, a.s. vznikla 1. července 1994 v Ústí nad Labem, a do roku 1996 působila pod obchodní značkou Pojišťovna TERCIER, a.s.

Maxima, a.s. se zaměřuje především na zdravotní pojištění cizinců, ale nabízí i pojištění majetku a odpovědnosti občanů.

Ergo, a.s.

Pojišťovna Ergo, a.s. vznikla jako dceřiná společnost VICTORIA pojišťovny, a.s. v roce 1994. Ergo pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě.

Ergo, a.s. nabízí celou řadu pojistných produktů od životního pojištění, pojištění majetku, pojištění právní ochrany, až po pojištění schopnosti splácet.

Pojišťovna VZP, a.s.

Dceřiná společnost Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR, Pojišťovna VZP, a.s., funguje od 16. 1. 2004. VZP ČR přitom provozuje smluvní zdravotní pojištění, pojištění léčebných výloh v zahraničí a zdravotní pojištění cizinců již od roku 1993.

VZP ČR má silnou v oblasti pojišťovnictví silnou pozici, a neustále rozšiřuje svoji činnost o další pojišťovací produkty.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. působí na českém trhu od roku 1995. ČPP nabízí komplexní řešení v oblasti životního i neživotního pojištění.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. se specializuje na pojištění vozidel, a na povinné ručení.

Zveřejněno 12.6.2015